Перейти до основного вмісту
Інформація
Назва турніру Неділя
Клуб Svaor
Дата початку неділя, 24 березня , 2024 - 11:00
Дата закінчення неділя, 24 березня , 2024 - 14:41
Кількість учасників 15
Стан
Закінчився
Результати
Місце Дельта Рейтинг Учасник Рік народження Місто
1 -6.84arrow_drop_down 635.78 Войтенко Євген Миколайович 1991 м. Харків
2 -2.26arrow_drop_down 532.18 Доценко Владислав Олександрович 1987 м. Харків
3 +6.92arrow_drop_up 539.97 Чатікян Артур Феліксович 1970 м. Харків
4 +3.29arrow_drop_up 527.94 Лукандер Данило Сергійович 1998 м. Харків
5 -6.00arrow_drop_down 622.71 Андрєєв Олег Юрійович 1970 м. Харків
6 +3.45arrow_drop_up 524.79 Рябухін Сергій Павлович 1975 м. Харків
7 +0.30arrow_drop_up 521.43 Найденко Олександр Віталійович 1972 м. Харків
8 -8.83arrow_drop_down 539.57 Шеховцов Антон Андрійович 1991 м. Харків
9 -4.24arrow_drop_down 500.00 Білоус Андрій Юрійович 1970 м. Харків
10 -12.77arrow_drop_down 492.11 Агабабян Арташ Рубенович 1974 м. Харків
11 +2.62arrow_drop_up 363.05 Голополос Денис В'ячеславович 1982 м. Харків
12 +7.79arrow_drop_up 299.68 Ігнатьєв Ростислав Олексійович 1989 м. Харків
13 +1.52arrow_drop_up 462.50 Семенов Дмитро Олександрович 1990 м. Харків
14 +7.96arrow_drop_up 381.10 Цупренков Константин Сергійович 1987 м. Харків
15 +7.09arrow_drop_up 357.84 Шевцов Євген Іванович 1965 м. Харків
Фінал
Фінал #1
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 0.00arrow_right 635.78 Войтенко Євген Миколайович
2 +4.93arrow_drop_up 532.18 Доценко Владислав Олександрович
3 +4.02arrow_drop_up 539.97 Чатікян Артур Феліксович
4 +6.02arrow_drop_up 527.94 Лукандер Данило Сергійович
5 -6.00arrow_drop_down 622.71 Андрєєв Олег Юрійович
6 +0.72arrow_drop_up 524.79 Рябухін Сергій Павлович
7 -3.33arrow_drop_down 521.43 Найденко Олександр Віталійович
8 -6.36arrow_drop_down 539.57 Шеховцов Антон Андрійович
Фінал #2
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 -7.45arrow_drop_down 500.00 Білоус Андрій Юрійович
2 -11.43arrow_drop_down 492.11 Агабабян Арташ Рубенович
3 +2.62arrow_drop_up 363.05 Голополос Денис В'ячеславович
4 -0.74arrow_drop_down 299.68 Ігнатьєв Ростислав Олексійович
5 +1.95arrow_drop_up 462.50 Семенов Дмитро Олександрович
6 +7.96arrow_drop_up 381.10 Цупренков Константин Сергійович
7 +7.09arrow_drop_up 357.84 Шевцов Євген Іванович
Фінал #1
1
Войтенко Є. М.3
Шеховцов А. А.1
2
Найденко О. В.0
Чатікян А. Ф.3
3
Рябухін С. П.1
Доценко В. О.3
4
Лукандер Д. С.3
Андрєєв О. Ю.1
5
Войтенко Є. М.3
Чатікян А. Ф.0
6
Доценко В. О.3
Лукандер Д. С.1
7
Войтенко Є. М.3
Доценко В. О.1

8
Шеховцов А. А.2
Найденко О. В.3
9
Рябухін С. П.1
Андрєєв О. Ю.3
10
Лукандер Д. С.3
Найденко О. В.2
11
Чатікян А. Ф.1
Андрєєв О. Ю.3
12
Лукандер Д. С.0
Андрєєв О. Ю.3

13
Найденко О. В.2
Чатікян А. Ф.3

14
Шеховцов А. А.2
Рябухін С. П.3

Фінал #2
# Учасник 1 2 3 4 5 6 7 Сети O. М.
1 Білоус А. Ю.500.00
2
2:1
1
1:2
2
2:0
2
2:0
2
2:0
1
1:2
10:5 10 1
2 Голополос Д. В.363.05
1
1:2
2
2:0
2
2:1
1
0:2
1
0:2
1
1:2
6:9 8 3
3 Агабабян А. Р.492.11
2
2:1
1
0:2
2
2:0
1
1:2
1
0:2
2
2:1
7:8 9 2
4 Ігнатьєв Р. О.299.68
1
0:2
1
1:2
1
0:2
1
1:2
1
1:2
1
1:2
4:12 6 4
5 Цупренков К. С.381.10
1
0:2
2
2:0
2
2:1
2
2:1
1
1:2
2
2:1
9:7 10 6
6 Семенов Д. О.462.50
1
0:2
2
2:0
2
2:0
2
2:1
2
2:1
2
2:0
10:4 11 5
7 Шевцов Є. І.357.84
2
2:1
2
2:1
1
1:2
2
2:1
1
1:2
1
0:2
8:9 9 7
# Ст. Учасники Рез. Дел. Гр. Ст.
1 1
  • 3

  • 1
  • 0

  • 0
#1
00:22
2 4
  • 1

  • 2
  • -1.92

  • +1.92
#2
00:15
3 2
  • 0

  • 3
  • -2.07

  • +2.07
#1
00:12
4 4
  • 0

  • 2
  • -3.25

  • +3.25
#2
00:09
5 1
  • 1

  • 3
  • -2.41

  • +2.41
#1
00:19
6 1
  • 1

  • 2
  • 0

  • 0
#2
00:15
7 2
  • 3

  • 1
  • +6.12

  • -6.12
#1
00:15
8 2
  • 0

  • 2
  • -1.44

  • +1.44
#2
00:05
9 1
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#1
00:14
10 -
  • 2

  • 0
#2
done
11 1
  • 3

  • 1
  • +2.52

  • -2.52
#1
00:16
12 3
  • 1

  • 2
  • -6.05

  • +6.05
#2
00:13
13 -
  • 3

  • 1
  • 0

  • 0
#1
done
14 4
  • 2

  • 0
  • +1.32

  • -1.32
#2
00:04
15 2
  • 2

  • 3
  • -3.23

  • +3.23
#1
00:21
16 4
  • 2

  • 0
  • +5.66

  • -5.66
#2
00:06
17 2
  • 1

  • 3
  • 0

  • 0
#1
00:16
18 3
  • 2

  • 1
  • +1.3

  • -1.3
#2
00:24
19 1
  • 3

  • 2
  • +2.42

  • -2.42
#1
00:17
20 -
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
21 2
  • 1

  • 3
  • -0.12

  • +0.12
#1
00:17
22 3
  • 1

  • 2
  • 0

  • 0
#2
00:11
23 2
  • 0

  • 3
  • 0

  • 0
#1
00:12
24 4
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#2
00:21
25 1
  • 2

  • 3
  • -2.07

  • +2.07
#1
00:15
26 3
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:07
27 1
  • 2

  • 3
  • -3.13

  • +3.13
#1
00:06
28 -
  • 1

  • 2
  • -5.24

  • +5.24
#2
done
29 -
  • 0

  • 2
  • 0

  • 0
#2
done
30 3
  • 1

  • 2
  • -2.72

  • +2.72
#2
00:07
31 -
  • 2

  • 1
  • +0.32

  • -0.32
#2
00:33
32 -
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
33 -
  • 2

  • 1
#2
done
34 3
  • 1

  • 2
  • -0.42

  • +0.42
#2
00:09
35 4
  • 1

  • 2
  • -0.02

  • +0.02
#2
00:16
Тур
Група #1
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 -6.84arrow_drop_down 635.78 Войтенко Євген Миколайович
2 +3.63arrow_drop_up 521.43 Найденко Олександр Віталійович
3 +3.21arrow_drop_up 500.00 Білоус Андрій Юрійович
4 0.00arrow_right 363.05 Голополос Денис В'ячеславович
Група #2
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 0.00arrow_right 622.71 Андрєєв Олег Юрійович
2 -7.19arrow_drop_down 532.18 Доценко Владислав Олександрович
3 -1.34arrow_drop_down 492.11 Агабабян Арташ Рубенович
4 +8.53arrow_drop_up 299.68 Ігнатьєв Ростислав Олексійович
Група #3
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +2.73arrow_drop_up 524.79 Рябухін Сергій Павлович
2 -2.73arrow_drop_down 527.94 Лукандер Данило Сергійович
3 0.00arrow_right 381.10 Цупренков Константин Сергійович
Група #4
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +2.90arrow_drop_up 539.97 Чатікян Артур Феліксович
2 -2.47arrow_drop_down 539.57 Шеховцов Антон Андрійович
3 -0.43arrow_drop_down 462.50 Семенов Дмитро Олександрович
4 0.00arrow_right 357.84 Шевцов Євген Іванович
Група #1
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Войтенко Є. М.635.78
1
1:2
2
2:0
2
2:0
5:2 5 1
2 Найденко О. В.521.43
2
2:1
1
1:2
2
2:1
5:4 5 2
3 Білоус А. Ю.500.00
1
0:2
2
2:1
2
2:1
4:4 5 3
4 Голополос Д. В.363.05
1
0:2
1
1:2
1
1:2
2:6 3 4
Група #2
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Андрєєв О. Ю.622.71
2
2:0
2
2:1
2
2:1
6:2 6 1
2 Доценко В. О.532.18
1
0:2
2
2:0
1
1:2
3:4 4 2
3 Агабабян А. Р.492.11
1
1:2
1
0:2
2
2:0
3:4 4 3
4 Ігнатьєв Р. О.299.68
1
1:2
2
2:1
1
0:2
3:5 4 4
Група #3
# Учасник 1 2 3 Сети O. М.
1 Лукандер Д. С.527.94
1
2:3
2
3:0
5:3 3 2
2 Рябухін С. П.524.79
2
3:2
2
3:0
6:2 4 1
3 Цупренков К. С.381.10
1
0:3
1
0:3
0:6 2 3
Група #4
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Шеховцов А. А.539.57
1
1:2
2
2:0
2
2:0
5:2 5 2
2 Чатікян А. Ф.539.97
2
2:1
2
2:1
2
2:0
6:2 6 1
3 Семенов Д. О.462.50
1
0:2
1
1:2
2
2:1
3:5 4 3
4 Шевцов Є. І.357.84
1
0:2
1
0:2
1
1:2
1:6 3 4
# Ст. Учасники Рез. Дел. Гр. Ст.
1 1
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
00:08
2 3
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#2
00:02
3 3
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#3
00:11
4 -
  • 2

  • 0
  • +0.22

  • -0.22
#4
done
5 2
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#1
00:06
6 1
  • 1

  • 2
  • -8.53

  • +8.53
#2
00:08
7 3
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#3
00:12
8 4
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#4
00:10
9 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
00:06
10 4
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#2
00:12
11 2
  • 2

  • 3
  • -2.73

  • +2.73
#3
00:26
12 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#4
00:09
13 1
  • 1

  • 2
  • -3.21

  • +3.21
#1
00:10
14 3
  • 2

  • 0
  • +1.34

  • -1.34
#2
00:09
15 1
  • 2

  • 1
  • +0.21

  • -0.21
#4
00:12
16 -
  • 1

  • 2
  • -6.84

  • +6.84
#1
done
17 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:01
18 1
  • 1

  • 2
  • -2.69

  • +2.69
#4
00:12
19 1
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#1
00:10
20 3
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:01
21 4
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#4
00:09