Перейти до основного вмісту
Інформація
Назва турніру Неділя
Клуб Svaor
Дата початку неділя, 21 квітня , 2024 - 11:00
Дата закінчення неділя, 21 квітня , 2024 - 14:48
Кількість учасників 16
Стан
Закінчився
Результати
Місце Дельта Рейтинг Учасник Рік народження Місто
1 +3.20arrow_drop_up 663.59 Єрмолаєв Олександр Геннадійович 1982 м. Харків
2 +8.38arrow_drop_up 616.71 Андрєєв Олег Юрійович 1970 м. Харків
3 -7.14arrow_drop_down 715.25 Хорольский Віталій Сергійович 1989 м. Харків
4 +2.29arrow_drop_up 601.54 Плахтєєв Микола Олександрович 1984 м. Харків
5 +7.53arrow_drop_up 548.17 Русін Дмитро Олегович 1992 м. Харків
6 -7.03arrow_drop_down 599.51 Войтенко Євген Миколайович 1991 м. Харків
7 -2.31arrow_drop_down 547.22 Шеховцов Антон Андрійович 1991 м. Харків
8 +2.51arrow_drop_up 539.07 Омельчук Сергій Юрійович 1998 м. Харків
9 -2.74arrow_drop_down 537.69 Доценко Владислав Олександрович 1987 м. Харків
10 +1.50arrow_drop_up 505.37 Рябухін Сергій Павлович 1975 м. Харків
11 -5.82arrow_drop_down 560.00 Рибаков Юрій Миколайович 1970 м. Харків
12 +1.67arrow_drop_up 464.28 Полоса Максим Володимирович 1978 м. Харків
13 +3.03arrow_drop_up 415.11 Сіроклін Олександр Анатольэвич 1984 м. Харків
14 +5.30arrow_drop_up 184.72 Сірівля Єлизавета Олександровна 2004 м. Харків
15 -3.54arrow_drop_down 420.00 Кравченко Юрій Іванович 1968 м. Харків
16 -6.83arrow_drop_down 368.40 Цупренков Константин Сергійович 1987 м. Харків
Фінал
Фінал #1
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +3.20arrow_drop_up 663.59 Єрмолаєв Олександр Геннадійович
2 +5.95arrow_drop_up 616.71 Андрєєв Олег Юрійович
3 -7.14arrow_drop_down 715.25 Хорольский Віталій Сергійович
4 +1.24arrow_drop_up 601.54 Плахтєєв Микола Олександрович
5 +6.23arrow_drop_up 548.17 Русін Дмитро Олегович
6 -4.60arrow_drop_down 599.51 Войтенко Євген Миколайович
7 -1.31arrow_drop_down 547.22 Шеховцов Антон Андрійович
8 -3.57arrow_drop_down 539.07 Омельчук Сергій Юрійович
Фінал #2
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +1.93arrow_drop_up 537.69 Доценко Владислав Олександрович
2 +2.80arrow_drop_up 505.37 Рябухін Сергій Павлович
3 -4.41arrow_drop_down 560.00 Рибаков Юрій Миколайович
4 +0.70arrow_drop_up 464.28 Полоса Максим Володимирович
5 +2.21arrow_drop_up 415.11 Сіроклін Олександр Анатольэвич
6 +5.30arrow_drop_up 184.72 Сірівля Єлизавета Олександровна
7 -2.52arrow_drop_down 420.00 Кравченко Юрій Іванович
8 -6.01arrow_drop_down 368.40 Цупренков Константин Сергійович
Фінал #1
1
Хорольский В. С.3
Шеховцов А. А.2
2
Омельчук С. Ю.0
Андрєєв О. Ю.3
3
Плахтєєв М. О.3
Русін Д. О.1
4
Войтенко Є. М.0
Єрмолаєв О. Г.3
5
Хорольский В. С.2
Андрєєв О. Ю.3
6
Плахтєєв М. О.1
Єрмолаєв О. Г.3
7
Андрєєв О. Ю.2
Єрмолаєв О. Г.3

8
Шеховцов А. А.3
Омельчук С. Ю.1
9
Русін Д. О.3
Войтенко Є. М.0
10
Плахтєєв М. О.3
Шеховцов А. А.1
11
Хорольский В. С.3
Русін Д. О.1
12
Плахтєєв М. О.2
Хорольский В. С.3

13
Шеховцов А. А.0
Русін Д. О.3

14
Омельчук С. Ю.0
Войтенко Є. М.3

Фінал #2
1
Рябухін С. П.3
Кравченко Ю. І.0
2
Цупренков К. С.0
Рибаков Ю. М.3
3
Доценко В. О.3
Сіроклін О. А.0
4
Полоса М. В.3
Сірівля Є. О.0
5
Рябухін С. П.3
Рибаков Ю. М.1
6
Доценко В. О.3
Полоса М. В.1
7
Рябухін С. П.2
Доценко В. О.3

8
Кравченко Ю. І.3
Цупренков К. С.0
9
Сіроклін О. А.3
Сірівля Є. О.0
10
Полоса М. В.3
Кравченко Ю. І.1
11
Рибаков Ю. М.3
Сіроклін О. А.1
12
Полоса М. В.2
Рибаков Ю. М.3

13
Кравченко Ю. І.0
Сіроклін О. А.3

14
Цупренков К. С.2
Сірівля Є. О.3

# Ст. Учасники Рез. Дел. Гр. Ст.
1 -
  • 3

  • 2
  • 0

  • 0
#1
done
2 -
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
3 1
  • 0

  • 3
  • -0.28

  • +0.28
#1
00:20
4 2
  • 0

  • 3
  • 0

  • 0
#2
00:11
5 2
  • 3

  • 1
  • +1.09

  • -1.09
#1
00:06
6 -
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
7 1
  • 0

  • 3
  • -0.83

  • +0.83
#1
00:03
8 -
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
9 1
  • 2

  • 3
  • -7.14

  • +7.14
#1
00:15
10 2
  • 3

  • 1
  • +4.41

  • -4.41
#2
00:12
11 1
  • 1

  • 3
  • -0.9

  • +0.9
#1
00:22
12 3
  • 3

  • 1
  • +0.32

  • -0.32
#2
00:00
13 1
  • 2

  • 3
  • -1.47

  • +1.47
#1
00:23
14 2
  • 2

  • 3
  • -1.61

  • +1.61
#2
00:23
15 2
  • 3

  • 1
  • +2.45

  • -2.45
#1
00:13
16 3
  • 3

  • 0
  • +0.71

  • -0.71
#2
00:09
17 3
  • 3

  • 0
  • +4.61

  • -4.61
#1
00:11
18 3
  • 3

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:14
19 -
  • 3

  • 1
  • +1.05

  • -1.05
#1
done
20 -
  • 3

  • 1
  • +1.02

  • -1.02
#2
done
21 1
  • 3

  • 1
  • 0

  • 0
#1
00:02
22 2
  • 3

  • 1
  • 0

  • 0
#2
00:15
23 2
  • 2

  • 3
  • 0

  • 0
#1
00:09
24 3
  • 2

  • 3
  • 0

  • 0
#2
00:14
25 1
  • 0

  • 3
  • -2.71

  • +2.71
#1
00:14
26 3
  • 0

  • 3
  • -2.21

  • +2.21
#2
00:07
27 2
  • 0

  • 3
  • -0.84

  • +0.84
#1
00:09
28 3
  • 2

  • 3
  • -5.3

  • +5.3
#2
00:20
Тур
Група #1
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 0.00arrow_right 715.25 Хорольский Віталій Сергійович
2 +1.30arrow_drop_up 548.17 Русін Дмитро Олегович
3 -1.30arrow_drop_down 505.37 Рябухін Сергій Павлович
4 0.00arrow_right 184.72 Сірівля Єлизавета Олександровна
Група #2
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 0.00arrow_right 663.59 Єрмолаєв Олександр Геннадійович
2 +6.08arrow_drop_up 539.07 Омельчук Сергій Юрійович
3 -1.41arrow_drop_down 560.00 Рибаков Юрій Миколайович
4 -4.67arrow_drop_down 537.69 Доценко Владислав Олександрович
Група #3
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +2.43arrow_drop_up 616.71 Андрєєв Олег Юрійович
2 -2.43arrow_drop_down 599.51 Войтенко Євген Миколайович
3 +0.82arrow_drop_up 415.11 Сіроклін Олександр Анатольэвич
4 -0.82arrow_drop_down 368.40 Цупренков Константин Сергійович
Група #4
Місце Дельта Рейтинг Учасники
1 +1.05arrow_drop_up 601.54 Плахтєєв Микола Олександрович
2 -1.00arrow_drop_down 547.22 Шеховцов Антон Андрійович
3 +0.97arrow_drop_up 464.28 Полоса Максим Володимирович
4 -1.02arrow_drop_down 420.00 Кравченко Юрій Іванович
Група #1
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Хорольский В. С.715.25
2
2:0
2
2:1
2
2:0
6:1 6 1
2 Русін Д. О.548.17
1
0:2
2
2:0
2
2:0
4:2 5 2
3 Рябухін С. П.505.37
1
1:2
1
0:2
2
2:0
3:4 4 3
4 Сірівля Є. О.184.72
1
0:2
1
0:2
1
0:2
0:6 3 4
Група #2
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Єрмолаєв О. Г.663.59
2
2:0
2
2:0
2
2:0
6:0 6 1
2 Омельчук С. Ю.539.07
1
0:2
2
2:0
2
2:0
4:2 5 2
3 Доценко В. О.537.69
1
0:2
1
0:2
1
1:2
1:6 3 4
4 Рибаков Ю. М.560.00
1
0:2
1
0:2
2
2:1
2:5 4 3
Група #3
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Андрєєв О. Ю.616.71
2
2:0
2
2:0
2
2:1
6:1 6 1
2 Войтенко Є. М.599.51
1
0:2
2
2:0
2
2:1
4:3 5 2
3 Сіроклін О. А.415.11
1
0:2
1
0:2
2
2:0
2:4 4 3
4 Цупренков К. С.368.40
1
1:2
1
1:2
1
0:2
2:6 3 4
Група #4
# Учасник 1 2 3 4 Сети O. М.
1 Плахтєєв М. О.601.54
2
2:0
2
2:1
2
2:0
6:1 6 1
2 Шеховцов А. А.547.22
1
0:2
2
2:0
2
2:0
4:2 5 2
3 Полоса М. В.464.28
1
1:2
1
0:2
2
2:0
3:4 4 3
4 Кравченко Ю. І.420.00
1
0:2
1
0:2
1
0:2
0:6 3 4
# Ст. Учасники Рез. Дел. Гр. Ст.
1 1
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#1
00:07
2 1
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:01
3 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#3
00:06
4 3
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#4
00:11
5 4
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
23:52
6 3
  • 2

  • 0
  • +3.43

  • -3.43
#2
00:02
7 3
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#3
00:08
8 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#4
00:08
9 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
00:08
10 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
00:09
11 1
  • 2

  • 1
  • 0

  • 0
#3
00:08
12 2
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#4
00:08
13 2
  • 2

  • 0
  • +1.3

  • -1.3
#1
00:15
14 1
  • 2

  • 0
  • +2.65

  • -2.65
#2
23:51
15 1
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#3
00:12
16 3
  • 2

  • 0
  • +0.05

  • -0.05
#4
00:08
17 -
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
done
18 -
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#2
done
19 3
  • 2

  • 0
  • +2.43

  • -2.43
#3
00:10
20 1
  • 2

  • 0
  • +1.05

  • -1.05
#4
00:13
21 3
  • 2

  • 0
  • 0

  • 0
#1
00:07
22 -
  • 1

  • 2
  • -2.02

  • +2.02
#2
done
23 1
  • 2

  • 0
  • +0.82

  • -0.82
#3
00:05
24 -
  • 2

  • 0
  • +1.02

  • -1.02
#4
done